KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801557
nr 1280 1557
Ruth Österberg, Par. Signerad, daterad 1979. Olja på duk, 100x95 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:46:29
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)